OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH

Elektrotechnické pásky

V nabídce firmy AZ TECH, s.r.o. najdete elektrotechnické pásky společnosti 3M, která je jedním z největších a nejzkušenějších výrobců lepicích pásek na světě.

Dodáváme a upravujeme lepicí pásky pro běžné elektroinstalace či zatěsňování. Některé z našich produktů jsou určeny pro vysoké teplotní namáhání, jiné splňují nejvyšší požadavky na chemickou odolnost či mechanickou ochranu. V nabídce je také mnoho typů pásek určených k identifikaci či značení, k fixaci či stahování kabelů a kabelových svazků.


Dokumenty ke stažení:

PVC pásky PVC pásky

PVC pásky pro běžné užití jsou základní a nejrozšířenější skupinou v sortimentu elektrotechnických pásek. V roce 1945 uvedlo 3M jako první na světě elektrikářskou pásku na bázi PVC pod názvem Scotch 33+. Tato mimořádně kvalitní a oblíbená páska se vyrábí dodnes již v osmnácti generacích.

Gumové samosvařitelné pásky Gumové samosvařitelné pásky

Gumové samosvařitelné pásky vhodné k utěsňování, elektroizolaci a opravám kabelových plášťů. Je možné vybírat mezi jednosložkovými a dvousložkovými modely.

Pásky pro vysoké napětí Pásky pro vysoké napětí

Samosvařitelné vysokonapěťové pásky vyrobené z EPR či silikonového kaučuku, polyuretanu či krepového polovodivého papíru napuštěného v oleji.

Termoizolační pásky s vysokou tepelnou odolností Termoizolační pásky s vysokou tepelnou odolností

Pásky ze skelných vláken se silnou lepivou vrstvou postupně se vytvrzující teplem. V nabídce jsou izolační pásky s trvalou teplotní odolností až do 200 °C.

Kovové stínící pásky a punčošky Kovové stínící pásky a punčošky

Sortiment vodivých pásek, stuh a dracounů, které nejčastěji nacházejí své využití při vyvedení či propojení drátového stínění, uzemnění nebo měděného opletu u NN i VN kabelů a stíněných vodičů.

Magnetické ohebné pásky Magnetické ohebné pásky

Flexibilní lepicí magnetické pásky určené především pro elektroniku či elektrotechniku v oblasti magnetismu nebo pro reklamní účely. Lze je snadno ohýbat, natahovat a stříhat, aniž by došlo ke ztrátě jejich magnetismu. Dokáží se přizpůsobit tvaru povrchu a nepraskají.