OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH

Okna

Dodávky lepicích, brusných a ochranných materiálů do výroby automobilů jsou jednou z priorit AZ TECHu. V naší nabídce je široká škála produktů, které nachází velmi dobré uplatnění nejen při výrobě, ale také při opravách motorových vozidel. AZ TECH garantuje kvalitu dodávaných služeb, jsme certifikováni ISO 9001: 2008 renomovanou certifikační společností SGS Czech Republic, s.r.o. s celosvětovou působností.


Ochrana proti UV zářeníOchrana proti UV záření


okenní fólie a bezpečnostní okenní fólie
Smyslem použití UV ochranné fólie je snížení teploty uvnitř vozidla, způsobené UV zářením. Je možno také vybrat z několika barevných odstínů. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ a zaškolí Vás pro práci s nimi. 

Dokumenty ke stažení:
• Ochranné okenní fólie, ultrasilné bezpečnostní okenní fólie - 2.94 MBOdstraňování rýh a vad skelOdstraňování rýh a vad skel

brusné materiály - Glass Repair System
Glass Repair System najde využití při odstraňování jemných rýh a vad na skle. U větších vad je třeba odbrousit poškozenou oblast a u skla může dojít k optické distorzi skla. Na toto je třeba dát pozor při broušení skel v místech, kde by mohl být ovlivněn výhled posádky. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ a zaškolí Vás pro práci s nimi. 

Dokumenty ke stažení:
• Glass Repair Systém - 681.34 KB
• Pneumatické nářadí - 3.08 MB

 


 Napište nám