OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH

Ochrana hlavy

Ochrana lidského zdraví musí být prioritou ve všech oborech lidské činnosti. AZ TECH je i v této oblasti aktivní a nabízí Vám špičkové výrobky pro osobní ochranu zdraví při práci. 

Ochrana obličeje

AZ TECH nabízí 3MTM ochranné štíty. Tyto velké, průhledné 3MTM ochranné štíty poskytují vynikající ochranu proti poletujícím částicím, zajišťují optimální ochranu zraku a obličeje.


Ochrana sluchu


Ucho je velmi přesný a citlivý smyslový orgán. Dobrý sluch považujeme za samozřejmý, bez ohledu na skutečnost, že se jedná o nejchoulostivější smyslový mechanismus, který máme. Dokonce i ve spánku naše uši zůstávají vzhůru. Pro většinu z nás by bylo obtížné si představit, co by znamenalo špatně slyšet, nebo dokonce neslyšet vůbec. Dokonce však i nízké hladiny zatížení hlukem mohou při dlouhodobém působení náš sluch poškodit. Kromě zranění může hluk také vyvolávat obecné stresové reakce. AZ TECH nabízí k ochraně sluchu výrobky 3M, které jsou navrženy z hlediska pohodlného nošení a účinnosti. Tato řada zahrnuje výrobky od základních zátkových chráničů sluchu až k technicky vyspělým mušlovým chráničům sluchu.


Ochrana zraku

AZ TECH nabízí řadu řešení osobních ochranných prostředků, které zahrnuje klasické ochranné brýle a uzavřené ochranné brýle. V ochraně zraku nejsme nováčky, naše zorníky, celoobličejové masky a mnoho našich systémů s pohonem a přívodem vzduchu (P&SA) zajišťuje ochranu zraku.


Dokumenty ke stažení: