OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH

Ochrana dýchacích orgánů

Ochrana lidského zdraví musí být prioritou ve všech oborech lidské činnosti. Firma AZ TECH, s.r.o. je i v této oblasti aktivní a nabízíme Vám špičkové výrobky pro osobní ochranu zdraví při práci.  


Filtrační polomasky proti částicím

AZ TECH nabízí filtrační polomasky proti částicím od 3M. Tyto filtrační polomasky se vyznačují některými nejmodernějšími prvky, které je odlišují od běžných filtračních polomasek, které jsou v současné době na trhu.


Masky proti plynům a výparům

Široký výběr filtrů poskytuje optimální ochranu uživatele před téměř všemi nezbezpečnými látkami. Unikátní bajonetový systém připevnění filtru 3M umožňuje pouze uchytit různé typy filtrů na místo, a tak zajišťuje velmi snadné použití. Polomasky a celoobličejové masky společnosti 3M vynikají z hlediska kvality a spolehlivosti. Volba správného typu masky a filtru závisí na konktrétním pracovním prostředí a individuálních požadavcích.


Filtry a příslušenství

Můžeme Vám nabídnout správný filtr pro každé použití. Široký rozsah filtrů 3M je vhodný pro všechny typy aplikací 3M masek, poskytujících maximální bezpečnost a mnohostrannost využití. Vzhledem k unikátnímu designu a koncepci tohoto programu mohou být všechny filtry snadno osazeny do všech masek řady 6000 a 7500, pomocí 3MTM bajonetového systému připevnění filtru.
Filtry a příslušenství od 3M jsou mimořádně lehké, s nízkým odporem dýchání a bez omezení zorného pole.


Dokumenty ke stažení:
• 
Ochrana zraku, sluchu, hlavy a obličeje - 2,41 MB