0 Kč s DPH

AZ TECH, s.r.o.

Společnost AZ TECH, s.r.o. je od roku 1998 autorizovaným distributorem nadnárodní společnosti 3M. Jsme spolehlivým dodavatelem elektrotechnických, brusných a  lepicích materiálů určených pro využití na vyspělých průmyslových technologiích. Naše řešení využívají významné firmy z mnoha průmyslových oborů. Našimi partnery jsou společnosti a mnoho významných firem z různých oborů, od automobilového přes letecký až po stavebnictví či energetiku. Od roku 2002 jsme certifikováni firmou SGS na ISO, v současné době na normu ISO 9001/2015 a UL.

Komplexní servis

Jako jedni z mála firem v oboru poskytujeme zákazníkům komplexní servis. Připravujeme návrhy na nasazení nejvhodnějších materiálů a produktů. Vedle dodávek standardních výrobků upravujeme produkty dle konkrétních zadání našich zákazníků. Umožňují nám to nejmodernější technologie, které dokáží základní materiál upravit do zákazníkem požadovaných rozměrů a  tvarů. Materiál - role jednostranně či oboustranně lepivých materiálů – řežeme na požadovanou šířku s přesností na desetiny milimetru. 

Součástí našich služeb je rovněž dlouhodobá technická podpora, ale také držení konsignačních skladů. 

Nové technologie

Již od roku 2001, kdy společnost AZ TECH nakoupila první výrobní zařízení, poskytujeme zákazníkům vlastní produkty na vysoké úrovni. Vlastníme zařízení nejnovější generace, na kterých upravíme materiál přesně podle požadavků zákazníka.

Od roku 2013 se také zabýváme výrobou samoregulačních topných kabelů a termoizolační hmoty AZ TRCoat.®

Pomáháme

Cítíme odpovědnost k prostředí a společnosti, ve které žijeme a podnikáme. Proto jsme rádi, že můžeme pomáhat těm, kteří to potřebují.

Již od roku 2014 jsme partnerem sociálního automobilu pro potřeby Farní charity města Kralupy nad Vltavou. Automobil je provozován „Domem na půli cesty“. Farní charita je církevní organizace podporující rodiny s dětmi, osoby bez přístřeší, osoby v krizi a děti a mládež ze znevýhodněného prostředí
.


 Napište nám