OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH

Motor

Dodávky lepicích, brusných a ochranných materiálů do výroby automobilů jsou jednou z priorit AZ TECHu. V naší nabídce je široká škála produktů, které nachází velmi dobré uplatnění nejen při výrobě, ale také při opravách motorových vozidel. AZ TECH garantuje kvalitu dodávaných služeb, jsme certifikováni ISO 9001: 2008 renomovanou certifikační společností SGS Czech Republic, s.r.o. s celosvětovou působností. 


Přesné broušení dílů motoru

brusné materiály
Pro broušení rotačních částí vysoce namáhaných dílů motoru se ve velké míře užívají nejkvalitnější flexibilní brusiva, tzv. mikrobrusiva. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ. 


Dokumenty ke stažení:
• Pneumatické nářadí - 3.08 MBOdhrotování

brusné materiály, Scotch - Brite lamelové kotouče a kartáče
Odstraňování otřepů po obráběcích nástrojích, tzv. odhrotování, je důležitá a v mnoha případech pracná a tedy drahá výrobní operace. S použitím brusného rouna může být odhrotování provedeno efektivně a bez rizika poškození opracovávaného dílu. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ. 

Dokumenty ke stažení:
• Scotch-Brite Lamelové kotouče a kartáče - 892.62 KB
• Pneumatické nářadí - 3.08 MB

 


 Napište nám