OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH

Motor

Letadlo jako dopravní prostředek patří mezi zařízení, kde jsou uplatňovány nejnovější poznatky výzkumu a vývoje v průmyslu. AZ TECH, s.r.o. nabízí výrobky, které nachází své místo jak při výrobě konstrukce draku a pohonu letadel, tak i při běžné údržbě a opravách letecké techniky. AZ TECH garantuje kvalitu dodávaných služeb, jsme certifikováni ISO 9001:2008 firmou SGS Czech Republic, s.r.o.


Přesné broušení dílů motoru

brusné materiály
Popis: Pro broušení rotačních částí vysoce namáhaných dílů motoru se ve velké míře užívají nejkvalitnější flexibilní brusiva, tak zvaná mikrobrusiva.

Soubory ke stažení:
• Pneumatické nářadí - 3.08 MBOdhrotování


brusné materiály
Popis: Odstraňování otřepů po obráběcích nástrojích, tak zvané odhrotování, je důležitá a v mnoha případech pracná a tedy drahá výrobní operace. S použitím brusného rouna může být odhrotování provedeno efektivně a bez rizika poškození opracovávaného dílu. Brusná rouna jsou používána například i pro konečnou úpravu povrchu lopatek turbíny a kompresoru proudových motorů.

Soubory ke stažení:
• Scotch-Brite Lamelové kotouče a kartáče - 892.62 KB
• Pneumatické nářadí - 3.08 MB