OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH

Karoserie

Brusné materiály pro úpravy plechových dílů karoserie, zlepšení povrchu dílůbrusné materiály

brusné materiály
AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější brusné  materiály pro úpravu plechových dílů a zlepšení jejich povrchu. Před lakováním je možné použít flexibilní brusné materiály a brusná rouna s použitím rotační, orbitální nebo pásové brusky.

Dokumenty ke stažení:
• Scotch-Brite Lamelové kotouče a kartáče - 892.62 KB
• 3M Produkty pro úhlové broušení - 2.23 MB
• Pneumatické nářadí - 3.08 MBOchrana částí karoserie
Ochrana částí karoserie

jednostranné lepicí materiály
Jednostranně lepicí materiály jsou vhodné pro ochranu lakované karoserie proti odletujícím kamínkům. Využijete je také například k zamezení hluku dotýkajících se dílů karoserie. Nabízíme celou řadu lepicích materiálů např. bumpony, samolepicí ochranné dorazy, samolepicí suché zipy, maskovací pásky Scotch, textilní pásky a vinylové označovací pásky. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.

Dokumenty ke stažení:
• 3M Bumpon - Samolepicí ochranné dorazy a protiskluzové nožky - 813.44 KB
• Samolepicí suché zipy Dual Lock - 750.27 KB
• Samolepicí suché zipy - 3M systém Dual Lock a Scotchmate - 549.87 KB
• Maskovací pásky Scotch / Pásky pro přesné maskování tzv. Fineline / Textilní pásky - 216.23 KB
• Vinylové označovací pásky - 216.54 KB
• Průvodce jednostrannnými páskami včetně odvíječů - 1.38 MBUpevnění okrasných lišt a dílů, dekorační fólieUpevnění okrasných lišt a dílů, dekorační fólie

lepicí transferové a oboustranné pásky

Oboustranně lepicí materiály ve formě pásek a fólií jsou vhodné pro upevnění okrasných lišt a dílů. Dále jsou v sortimentu dekorativní, UV stabilní fólie, které je možno aplikovat na vnější i vnitřní díly karoserie. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.

Dokumenty ke stažení:
• Lepicí transferové a oboustranné pásky ATG - 200.88 KBOdstraňování vad na lakovaných dílechOdstraňování vad na lakovaných dílech

brusné materiály
Brusné materiály najdou uplatnění při odstranění vady, způsobené nečistotou - např. prachovým zrnkem v nezaschlém laku, dokáží odstranit i jemné škrábance. AZ TECH nabízí ucelený systém pro leštění a opravu laků. Systém pro leštění a úpravu laků je možno použít pro renovaci starších laků. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.


Dokumenty ke stažení:
• Finesse-it Polishes - 1.15 MB
• Finesse-it Repair system - 1.23 MB
• Pneumatické nářadí - 3.08 MB


Konstrukční lepeníKonstrukční lepení

Lepidla, oboustranné lepicí pásky, suché zipy

Lepidla, oboustranné lepicí pásky, suché zipy se využívají ke konstrukčnímu lepení. Lze je v některých případech použít jako náhradu šroubového spoje či sváru. Příkladem konstrukčního lepení může být i lepení zpětného zrcátka na přední sklo. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.

Dokumenty ke stažení:
• Lepidla - Oboustranné lepicí pásky - Suché zipy - 507.08 KB
• RITE-LOK - 255.2 KBIzolace elektrických rozvodů a součástíIzolace elektrických rozvodů a součástí

elektrotechnické pásky a elektrotechnické izolační pásky
Elektrotechnické pásky a elektrotechnické izolační pásky najdou uplatnění v aplikacích v elektrických kabelových rozvodech a elektrických součástech. Tyto elektrotechnické pásky se vyznačují širokou škálou elektrických a mechanických vlastností. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ. 


Odrazové materiály jako bezpečnostní prvky na vozidleOdrazové materiály jako bezpečnostní prvky na vozidle

reflexní fólie
Reflexní fólie ve formě červených odrazek ve spodní části zadních nárazníků osobních automobilů nebo bílé orámování bočních a zadních částí návěsu jsou příkladem použití reflexních materiálů, které je možno dodat v zákazníkem v požadovaných rozměrech. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Vás konkrétní případ. 

Dokumenty ke stažení:
• Reflexní fólie - 3.21 MB