OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH

Kabely

AZ TECH dodává unikátní kabelové soubory3M. 3M při výrobě užívá nejen klasické postupy, ale také unikátní, zatím nepřekonanou technologii smršťování za studena vyvinutou společností 3M v roce 1985. K výhodám smršťování za studena patří úspora času a kritických kroků během montáže. Pro zákazníky, u kterých je hlavním hlediskem výběru cena, jsme připravili speciální verze kabelových souborů využívající obou smršťovacích technologií (smršťování teplem i za studena).

VN spojky na plastové kabely
VN spojky na plastové kabely

Kabelové soubory využívající technologie smršťování za studena nebo částečně i teplem jsou dodávány s mechanickým spojovačem s trhací hlavou pro rychlou a spolehlivou instalaci. Jsou použitelné pro jednoplášťové i dvouplášťové kabely a s doplňkovým materiálem i pro kabely s měděným páskovým stíněním.

VN přechodové (hybridní) spojky
VN přechodové (hybridní) spojky

Kabelové soubory kombinující technologie smršťování za studena a teplem. Jsou dodávány s mechanickým spojovačem pro rychlou a spolehlivou instalaci nových kabelových vedení na starší pancéřové kabely s impregnantem.

Přímé spojky
VN ohebné spojky pro důlní prostředí

Kabelové spojky navržené pro důlní prostředí využívající zalévanou technologii, u které tělo spojky zůstává ohebné i po vytvrzení hmoty. Vzhledem k použití zalévané technologie jsou tyto spojky použitelné pro napětí do 6kV.

Přímé spojky
VN koncovky

Kabelové vysokonapěťové koncovky využívající technologie smršťování za studena. Vnitřní vrstva řízení pole a vnější sukénky jsou integrovány do těla koncovky jako jeden kus.

VN konektory
VN stíněné odpojitelné konektory

Kabelové konektory s násuvnou technologií a s vnějším polovodivým stíněním, které se uzemňuje stejně jako stínění kabelu - jako ochrana proti náhodnému dotyku.

Zobrazit více ->
ACCR vodič pro holá nadzemní VN a VVN vedení
ACCR vodič pro holá nadzemní VN a VVN vedení

Řešení nové generace nahrazující stávající AlFe lana na existujícím vedení. Umožňuje několikanásobné zvýšení přenosové kapacity vedení bez nutnosti výměny její infrastruktury nebo nosnosti.

Ochrana ptactva pro venkovní VN vedení
Ochrana ptactva pro venkovní VN vedení

Inovativní řešení ochrany ptactva, popř. jiných živočichů před účinky vysokého napětí.

Hasivo Novec 1230
Hasivo Novec 1230

Unikátní hasivo umožňující likvidaci požáru s minimálním následkem škod či poškozením okolních elektronických zařízení, výpočetní techniky nebo elektrického vybavení pod napětím až do 110kV.Dokumenty ke stažení:

• 3M Elektro&Telecom - Přehled produktů - 943.6 KB
• 3M Doplňky pro spojování a instalaci kabelů a vodičů - 1.82 MB
• 3M Kabelové soubory pro vysoké napětí - 812.8 KB
• Sada Štítkovačů - 876.84 KB
• Sada s kufříkem - 73.5 KB


 Napište nám