OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH

Interiér

Dodávky lepicích, brusných a ochranných materiálů do výroby automobilů jsou jednou z priorit AZ TECHu. V naší nabídce je široká škála produktů, které nachází velmi dobré uplatnění nejen při výrobě, ale také při opravách motorových vozidel. AZ TECH garantuje kvalitu dodávaných služeb, jsme certifikováni ISO 9001: 2008 renomovanou certifikační společností SGS Czech Republic, s.r.o. s celosvětovou působností. 


Konstrukční lepení


lepidla, oboustranné lepicí pásky, suché zipy
Konstrukční lepení pomocí lepidel, oboustranných lepicích pásek nebo suchých zipů lze v některých případech použít jako náhradu šroubového spoje či sváru. Příkladem konstrukčního lepení může být i lepení zpětného zrcátka na přední sklo. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ. 

Dokumenty ke stažení:
• Lepidla - Oboustranné lepicí pásky - Suché zipy - 507.08 KB
• RITE-LOK - 255.2 KBUpevnění okrasných lišt a dílů, dekorační fólie


lepidla, lepicí transferové a oboustranné pásky ATG
Pro upevnění okrasných lišt a dílů s úspěchem používáme oboustranně lepicí materiály ve formě pásek a fólií. Dále jsou v sortimentu AT TECHu dekorativní, UV stabilní fólie, které je možno aplikovat na vnější i vnitřní díly karoserie. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ. 


Dokumenty ke stažení:
• Lepicí transferové a oboustranné pásky ATG - 200.88 KB


 Napište nám