OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč s DPH

Drak letadla

Letadlo jako dopravní prostředek patří mezi zařízení, kde jsou uplatňovány nejnovější poznatky výzkumu a vývoje v průmyslu. AZ TECH nabízí výrobky, které nachází své místo jak při výrobě konstrukce draku a pohonu letadel, tak i při běžné údržbě a opravách letecké techniky. AZ TECH garantuje kvalitu dodávaných služeb, jsme certifikováni ISO 9001:2008 firmou SGS Czech Republic, s.r.o.

Konstrukční lepení

Lepidla, oboustranné lepicí pásky, suché zipy

Vzhledem k požadavku nízké hmotnosti a také k charakteru namáhání leteckých konstrukcí jsou lepené spoje nedílnou součástí draků letounů. Lepidla, oboustranné lepicí pásky, suché zipy se využívají ke konstrukčnímu lepení. Lze je v některých případech použít jako náhradu šroubového spoje či sváru. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.

Dokumenty ke stažení:
• 
Lepidla - Oboustranné lepicí pásky - Suché zipy - 507.08 KB
• RITE-LOK - 255.2 KBIzolace elektrických rozvodů a součástí

Elektrotechnické pásky a elektrotechnické izolační pásky

Elektrotechnické pásky a elektrotechnické izolační pásky najdou uplatnění v aplikacích v elektrických kabelových rozvodech a elektrických součástech. Tyto elektrotechnické pásky se vyznačují širokou škálou elektrických a mechanických vlastností. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.Leštění a odstraňování vad povrchu lakovaných panelů

Jednostranné lepicí materiály

Systém pro leštění a opravu laků pomůže při odstranění vady, způsobené nečistotou-např. prachovým zrnkem v nezaschlém laku, dokáže odstranit i jemné škrábance. Podobný systém je možno použít pro renovaci starších laků. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.

Dokumenty ke stažení:
• 
Fólie a pásky na ochranu povrchu - 339.38 KBÚpravy konstrukčních dílů letadla broušením


Brusné materiály

Pro úpravy dílů letadel a zlepšení jejich povrchu je možno pužít flexibilní brusné materiály a brusná rouna s použitím rotační, orbitální nebo pásové brusky. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.

Dokumenty ke stažení:
• 
Scotch-Brite Lamelové kotouče a kartáče - 892.62 KB
• 3M Produkty pro úhlové broušení - 2.23 MB
• Pneumatické nářadí - 3.08 MBOdstraňování škrábanců skel oken cestujících


Brusné materiály

Brusné disky s mikrobrusivem a leštící pasty je možno použít pro odstraňování jemných rýh na skle oken cestujících. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.

Dokumenty ke stažení:
• Glass Repair Systém - 681.34 KBBezpečností prvky pochůzných částí letadla


Jednostranné lepicí materiály

Pochůzné části letadla lze opatřit jednostranně lepící fólií s drsným povrchem. Různé typy takovéto fólie je možno najít pod pojmem Safety Walk. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.