OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 233 910 077
+420 724 843 141 | eshop@aztech.cz
0 Kč

AZ TECH, s.r.o.

Společnost AZ TECH, s.r.o. je od roku 1998 spolehlivým dodavatelem elektrotechnických, brusných a  lepicích materiálů určených pro využití na vyspělých průmyslových technologiích. Naše řešení využívají významné firmy z mnoha průmyslových oborů. Našimi partnery jsou společnosti a mnoho významných firem z různých oborů, od automobilového přes letecký až po stavebnictví či energetiku.

Komplexní servis

Jako jedni z mála firem v oboru poskytujeme zákazníkům komplexní servis. Připravujeme návrhy na nasazení nejvhodnějších materiálů a produktů. Vedle dodávek standardních výrobků upravujeme produkty dle konkrétních zadání našich zákazníků. Umožňují nám to nejmodernější technologie, které dokáží základní materiál upravit do zákazníkem požadovaných rozměrů a  tvarů. Materiál - role jednostranně či oboustranně lepivých materiálů – řežeme na požadovanou šířku s přesností na desetiny milimetru. 

Součástí našich služeb je rovněž dlouhodobá technická podpora, ale také držení konsignačních skladů. 

Nové technologie

Již od roku 2001, kdy společnost AZ TECH nakoupila první výrobní zařízení, poskytujeme zákazníkům vlastní produkty na vysoké úrovni. Vlastníme zařízení nejnovější generace, na kterých upravíme materiál přesně podle požadavků zákazníka.

Od roku 2013 se také zabýváme výrobou samoregulačních topných kabelů a termoizolační hmoty AZ TRCoat.®Patička stránky