OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 233 910 077
+420 724 843 141 | eshop@aztech.cz
0 Kč

Drak letadla

Letadlo jako dopravní prostředek patří mezi zařízení, kde jsou uplatňovány nejnovější poznatky výzkumu a vývoje v průmyslu. AZ TECH nabízí výrobky, které nachází své místo jak při výrobě konstrukce draku a pohonu letadel, tak i při běžné údržbě a opravách letecké techniky. AZ TECH garantuje kvalitu dodávaných služeb, jsme certifikováni ISO 9001:2008 firmou SGS Czech Republic, s.r.o.

Konstrukční lepení

Lepidla, oboustranné lepicí pásky, suché zipy

Vzhledem k požadavku nízké hmotnosti a také k charakteru namáhání leteckých konstrukcí jsou lepené spoje nedílnou součástí draků letounů. Lepidla, oboustranné lepicí pásky, suché zipy se využívají ke konstrukčnímu lepení. Lze je v některých případech použít jako náhradu šroubového spoje či sváru. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.

Dokumenty ke stažení:
• 
Lepidla - Oboustranné lepicí pásky - Suché zipy - 507.08 KB
• RITE-LOK - 255.2 KBIzolace elektrických rozvodů a součástí

Elektrotechnické pásky a elektrotechnické izolační pásky

Elektrotechnické pásky a elektrotechnické izolační pásky najdou uplatnění v aplikacích v elektrických kabelových rozvodech a elektrických součástech. Tyto elektrotechnické pásky se vyznačují širokou škálou elektrických a mechanických vlastností. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.Leštění a odstraňování vad povrchu lakovaných panelů

Jednostranné lepicí materiály

Systém pro leštění a opravu laků pomůže při odstranění vady, způsobené nečistotou-např. prachovým zrnkem v nezaschlém laku, dokáže odstranit i jemné škrábance. Podobný systém je možno použít pro renovaci starších laků. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.

Dokumenty ke stažení:
• 
Fólie a pásky na ochranu povrchu - 339.38 KBÚpravy konstrukčních dílů letadla broušením


Brusné materiály

Pro úpravy dílů letadel a zlepšení jejich povrchu je možno pužít flexibilní brusné materiály a brusná rouna s použitím rotační, orbitální nebo pásové brusky. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.

Dokumenty ke stažení:
• 
Scotch-Brite Lamelové kotouče a kartáče - 892.62 KB
• 3M Produkty pro úhlové broušení - 2.23 MB
• Pneumatické nářadí - 3.08 MBOdstraňování škrábanců skel oken cestujících


Brusné materiály

Brusné disky s mikrobrusivem a leštící pasty je možno použít pro odstraňování jemných rýh na skle oken cestujících. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.

Dokumenty ke stažení:
• Glass Repair Systém - 681.34 KBBezpečností prvky pochůzných částí letadla


Jednostranné lepicí materiály

Pochůzné části letadla lze opatřit jednostranně lepící fólií s drsným povrchem. Různé typy takovéto fólie je možno najít pod pojmem Safety Walk. AZ TECH Vám doporučí nejvhodnější materiály pro Váš konkrétní případ.

 

Lepicí materiály

Lepicí materiály

AZ TECH nabízí lepicí materiály, které nacházejí uplatnění ve výrobě kolejových vozidel, údržbě a opravárenství kolejových vozidel.


AZ TECH, s.r.o. se specializuje na dodávky lepicích materiálů zejména pro: